Říjen 2012

1.díl - Les se třese

29. října 2012 v 19:49 | *Katka
Záchrana

1. díl - Les se třese

Mnohokrát děkuji

28. října 2012 v 13:19 | *Katka
To jsem opravdu nečekala. Chtěla bych opravdu mnohokrát poděkovat, tomu bílému sněhu venku, protože bez něj bych neměla v hlavě píseň Let it snow. Není opravdu nic lepšího, když se vám v hlavě opakuje neustále tato píseň. Dále bych chtěla poděkovat mému mozku, že ji ne a ne vyhodit z hlavy, ikdyž mi to už leze na nervy. Opravdu mně má rád a já nevím co bych si bez něj počala. To bude asi vše. Děkuji.
Let it snow, let it snow, let it snow....neeeee, už zase!!!

Dýně

28. října 2012 v 12:59 | *Katka

Dýýýně muhahahahaaaaa (zlověstný smích)

Vít Rus

28. října 2012 v 12:29 | *Katka
Nedávno jsme se s kamarádem bavili o tom jak někdo může pojmenovat svoje díte "Vít Rus". On byl toho názoru, že ten rodič musel být buď blbec nebo strašně kreativní článek.......Shodli jsme se na tom, že to byl kreativní blbec.

Velice inteligentní článek

28. října 2012 v 12:19 | *Katka
Rozhodla jsem se že tu napíšu nějaký strašně chytrý článek, ale pak mi došlo, že vlastně o ničem chytrém co bych mohla napsat nevím. Tak jako mohla bych napsat něco o životě Alexandra Velikého, ale to není zrovna zajímavé. Takže nastává otázka, o čem by mohl být chytrý článek. Podle některých lidí je chytrost, když člověk dokáže vyřešit složitou matematickou rovnici, ale v mém případě chytrost znamená, že jsem dostatečně chytrá na to abych věděla, že tuhle složitou matematickou rovnici nikdy nevypočítám, takže nejspíš takhle. Páni, v té předchozí větě je celkem dost "že", teda jsou tam jenom dvě. Aha. Ehm...dost žvástů :D . Děkuji za přečtení mého velice inteligentního článku.


Jenom kamarádi??

28. října 2012 v 11:49 | *Katka

Celkem často se setkávám s otázkou, jestli kluk a holka mohou být jen přátele a podle mně mohou. Já už mám víc jak rok, nejlepšího kamaráda. Ze začátku, jsem si myslela, že by mezi námi mohlo být i něco víc, ale pokaždé když jsem se na něj podívala, tak jsem ho brala jenom jako bratra. Později, když jsem pomyslela, že bych se s ním měla líbat, tak mi to připadalo pomalu jako inces. Takže ano, kluk a holka mohou být kamarádi, dokonce i nejlepší kamarádi. Ale co vy si myslíte??

Sníh

28. října 2012 v 11:19 | *Katka
Říjen a venku je sníh. Jako já proti sněhu nic nemam, ale beztak když je sníh teďkom tak nebude na Vánoce. Teďkom to akorát roztaje a všude na cestách bude takový ten roztátý hnus. Ale, tak jako, co já nadělám..nic. Když, už teda, ale nasněžilo, tak mělo pořádně, ať si mužu aspon postavit sněhuláka, nebo si vytahnout saňky - bohužel neumím lyžovat - a jít zasáňkovat. Když mě tak teď napada, 17-ctiletá holka, na saních, to nevypada zrovna moc inteligentně, no nic.


Nenávidím nadpisy

28. října 2012 v 11:09 | *Katka
Ahoj, no, jak bych začala......no, řeknu to na rovinu. Strašně dlouho jsem tu nebyla a tenhle blog naprosto zanedbávala. Ale bylo mi líto ho zrušít a než abych si založila nový, jsem se rozhodla sem vrátit. Nejspíše si nebudu dělat SB, protože jak se znám, bych i ty zanedbávala. Udělala jsem tu nový design a celkově to tu chci kompletně překopat. No takže, doufám, že se vám nová Mania bude líbit :)